Skladom viac ako 5 ks

 

Vodotesné puzdro Seawag smartphone 5, 7 "(čierna)

Ak ste milovníkom extrémnych športov, ako je napríklad horolezectvo, surfovanie, snowboarding, zaiste si chcete tieto okamihu uchovať na dlhú dobu a pochváliť sa so svojimi zážitkami s priateľmi a rodinou. Geniálny novinka Seawag Vám umožní nahrávať jedinečná, adrenalínová videá, zhotovovať úchvatné fotografie, komunikovať s priateľmi a samozrejme Vám poskytne dokonale premyslenú ochranu Vášho mobilu v skvelom módnym prevedení.

Prašné pracovné prostredie, pobyt v extrémnych podmienkach, vykonávanie extrémnych aj relaxačných športov, šantenie pri bazéne či na pláži, toto a ešte viac Vám umožňujú práve táto jedinečná, originálna púzdra, vodeodolná až do neuveriteľnej hĺbky 25m.

Puzdro je vhodné pre všetky chytré telefóny na trhu do 5, 7 ''.

Všetky funkcie ako dotykový displej, zdvíhanie prichádzajúcich hovorov, posielanie SMS správ, sú v puzdre zachované a môžete ich ako obvykle plne využívať. Tiež môžete naďalej využívať internetový prehliadač, pozerať sa na filmy, čítať e-knihy, používať námorné GPS a všetky ďalšie aplikácie.

Zadná strana púzdra je špeciálne transparentné pre Váš integrovaný fotoaparát v mobilnom telefóne. Fotografie priateľov alebo morských živočíchov pod vodou budú krásne ostré a plné žiarivých farieb.

Puzdro je testované v podmorskom svete, teda sa nemusíte obávať pri správnom použití žiadnych škôd na mobilnom telefóne. Tesnosť púzdra bola podrobená vysokým nárokom a mnohých mechanického namáhania. Systém ABS zámky, ktorý Seawag používa je tak dokonalý, že neprenikne ani kvapka.

Dodanie vrátane šnúrky na krk.

Spĺňa vodeodolnosť IPX8

Mobilné príslušenstvo od www.obchod-detom.sk