Skladom posledný 1 ks

Terasa

Užite si zábavu pri stavbe krásnych domov, hradov a veží s Českou stavebnicou Makura.

Podporte kreativitu svojich malých staviteľov s touto sadou, ktorá im dá možnosť stavať každý deň nové a originálne stavby. Fantázia a logické myslenie vašich detí sa rozvinie aj u stavby ďalších originálnych a jedinečných stavieb.

Ku každému správnemu rodinnému domu patrí aj terasa. Všetko, čo na terasu k správnej relaxácii patrí, obsahuje táto sada. Ideálne je túto sadu skombinovať s rodinným domom, tak získajú drevené postavičky ideálny domov. Hra s našimi drevenými hračkami podnecuje v deťoch základný princíp budovania domova a rozvíja ich logické myslenie a fantáziu. Sada obsahuje 32 stavebných kociek, z ktorých sa dá postaviť terasu. Súčasťou balenia je aj podložka pre ľahkú manipuláciu a prenesenie hotové stavby, kam vaše dieťa potrebuje. Pomocou upevňovacích kolíkov sa celá stavba spevní a zafixuje k podložke. Vďaka originálnemu a jedinečnému tvaru do seba stavebné kocky ľahko zapadajú.

Všetky sady aj jednotlivé dieliky stavebnice Makura možné vzájomne kombinovať.

Dokúpením ďalšie sady alebo len stavebných komponentov získate ďalšie možnosti stavby a rozšírenie stavebných plánov svojich detí.

Táto unikátna drevená stavebnica prirodzene rozvíja logické myslenie, priestorové vnímanie a kreativitu a zároveň sa deti každý deň zabavia pri stavbe niečoho nového a originálneho.

Celá stavebnice je vyrobená z kvalitného bukového dreva.

Všetky použité materiály, farby i lepidlá sú zdravotne nezávadné a spĺňajú príslušné normy.

Sada obsahuje:

8x kocka 2 cm

8x kocka 4 cm

8x kocka 6 cm

8x kocka 8 cm

35x upevňovacie kolíky 5,5 cm

1x podložka 36 x 24 cm

13x vybavenie terasy

Materiál:

drevo - buk

Orientačné rozmery stavebnice (podľa obrázku):

360 x 240 x 90 mm

Rozmery balenia:

360 x 240 x 70 mm

Vhodné od 3 rokov.

Vyrobené v ČR.

Nezabudnite si ku stavebnicu zaobstarať postavičky. Vyberte si len mamičku, otecka alebo rovno celú rodinu. V ponuke máme aj ďalšie vybavenie domu.

Doprajte si Českú stavebnicu Makura od www.obchod-detom.sk za najlepšiu cenu.