Skladom posledný 1 ks

TELESKOPICKÉ HLINÍKOVÉ Štafle / REBRÍK

Bezpečnosť certifikovaná podľa EU štandardu EN131. Vyhovuje SGS / EN131-6 (bezpečnostný test). Ďalej spĺňa normy EN14183, ANSI, GS, AS / NZS

pôvodne vyvinuté pre profesionálov sa vyznačujú dostatočne tuhou konštrukciou, použitím ľahkých hliníkových materiálov znižuje celkovú hmotnosť a zároveň unikátna konštrukcia zabezpečuje zloženie rebríka do minimálnej možnej úložnej veľkosti.

Tieto vlastnosti predurčujú tieto štafle / rebrík nielen pre profesionálne použitie. Využijú ho ale aj záhradkári, maliari, kominári, pokrývači, stavebné firmy, slúži k prístupom na pôdu na čistenie okien ...

Super prevedenie pre ľahké skladovanie, ľahké na prevážanie, ľahké prenášanie do vyšších poschodí, zmestia sa do kurfu každého automobilu a nevyžadujú prevoz na streche vozidla.
Všetky konštrukčné prvky, stupnice, poistné zámky sú vykonané podľa ergonomických zásad a podporujú ich jednoduché a intuitívne používanie.

Minimálne požiadavky na prevoz a skladovanie!

Systém vysúvania štaflí / rebríka spolu s aretáciou dĺžky umožňuje akékoľvek nastavenie dĺžky.

Systém duralových profilov zaručuje vysokú pevnosť a odolnosť.

Pre zloženie je potrebné stlačiť palcami rúk zároveň 2 tlačidlá na oboch stranách a skladať priečku po priečke, pod záťažou nemožno zložiť !!!

Pohodlné prenášanie v ruke, vďaka tvarovanému plastovému madlu.

Vlastnosti:

Max. dĺžka rebríku v rozloženom stave 440 cm

Výška v zloženom stave 87cm !!

Šírka 48 cm

Počet priečok stúpanie 7 + 7

Hmotnosť rebríka cca 15,5 kg

Max.zaťaženie 150 kg

www.obchod-detom.sk